

Zoeken
Dat PFAS al langer in het nieuws is, hebben we allemaal gemerkt. Maar wat weten we eigenlijk over PFAS? Er is nog veel onbekendheid op dat gebied. Tijdens een brainstormsessie van het VernieuwersLAB van ZMf ontstond het idee voor een informatieve campagne rondom PFAS. De initiatiefnemers vanuit het VernieuwersLAB werkten daarvoor samen met studenten van de HZ University of Applied Sciences. Op 14 april presenteerden zij hun bevindingen over het thema ‘PFAS: de verborgen dreiging’ en de impact ervan op onze omgeving en samenleving.
26 april 2023
De leden van het VernieuwersLAB die met het idee kwamen voor de campagne, legde dit in eerste instantie voor aan Yasmin Sozer, student aan de HZ. Al snel kwamen ze erachter dat er een groot aantal vragen naar voren kwamen rondom PFAS die vanuit diverse disciplines aangevlogen moesten worden. Daarom werden de vragen voor de campagne tijdens een projectweek met meerdere studenten van verschillende studierichtingen onder de loep gelegd.
De studenten besteedden een hele week aan workshops, debatten, campagnes en presentaties, allemaal om de volgende vragen over PFAS te beantwoorden:
De antwoorden op deze vragen zullen de basis vormen voor de informatieve campagne over de risico’s van PFAS. De concrete uitwerking ervan zal vanaf nu vorm gaan krijgen.
Lees meer hierover op LinkedIn.
Heb je naar aanleiding van deze vragen tips of denk je te kunnen helpen met de concrete uitrol van de campagne? Laat het ons weten!
Tags: