Bereikbaarheid ZMf rondom de feestdagen

Bereikbaarheid ZMf rondom de feestdagen

De tijd lijkt vleugels te hebben, alweer bijna een jaar voorbij! Zo aan het einde van 2021 kijkt ons team terug op al het werk dat we samen hebben verzet voor de natuur en de leefomgeving in onze provincie in het afgelopen jaar. En natuurlijk blikken we ook vooruit naar de mooie projecten die we in 2022 weer willen gaan opzetten en uitrollen. Daar willen we weer vol energie aan kunnen beginnen. Daarom is ons team in de kerstvakantie vrij. Lees hieronder over de bereikbaarheid van ZMf rondom de feestdagen en de kerstvakantie.

20 december 2021

In de periode van maandag 27 december 2021 tot en met vrijdag 7 januari 2021 is ons kantoor gesloten. Op maandag 10 januari starten we weer en pakken we je vragen of tips zo spoedig mogelijk op.

Dringende zaken

Voor hele dringende zaken die niet kunnen wachten tot maandag 10 januari, is onze adjunct-directeur Robbert Trompetter bereikbaar via email rtrompetter@zmf.nl We nemen dan zo spoedig mogelijk contact met je op.

Tot in het nieuwe jaar!

Namens het team van ZMf, fijne feestdagen.